JONNIE BERGSTRÖM. Olie på lærred, signeret.

121171. JONNIE BERGSTRÖM. Olie på lærred, signeret.

Pige i blå kjole. Mål 99 x 99 cm.

Mindre farvetab på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvetab på rammen.

Antal besøg: 1.638