SPISEBORD, David Rosén, "Napoli", Nordiska Kompaniet, 1900-tallet.

1211552. SPISEBORD, David Rosén, "Napoli", Nordiska Kompaniet, 1900-tallet.

Fineret teaktræ, 91x103 cm, højde 70 cm, + 2 ekstra brædder, bredde 38 cm, hver.

Finerkantskade, kantfinerstrimmel løs og et stykke mangler i hjørnet Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.597