VÆGPENDUL, Sven Wrange, Gøteborg.

1211082. VÆGPENDUL, Sven Wrange, Gøteborg.

forgyldt, højde 70 cm.

tab af farve, ikke funktionstestet, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

forgyldt, højde 70 cm.

Antal besøg: 3.339