YRJÖ EDELMANN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

121062. YRJÖ EDELMANN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

Filosoffer, 50 x 60 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Filosoffer, 50 x 60 cm.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besøg: 2.075