ROGER WOLFF. Blyantstegning.

ROGER WOLFF. Blyantstegning.
1210612. ROGER WOLFF. Blyantstegning.

En sømand elsker... Signeret 39x30 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 319