VÆSKEBEHOLDER til dobbelte væsker, kobber, 1800-tallet.

121058. VÆSKEBEHOLDER til dobbelte væsker, kobber, 1800-tallet.

højde 42, diameter 30 cm.

Brugsslitage og låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 42, diameter 30 cm.

Brugsslitage og låg mangler.

Antal besøg: 1.010