ROGER WOLFF. Olie på lærred.

ROGER WOLFF. Olie på lærred.
1210224. ROGER WOLFF. Olie på lærred.

Abstrakt komposition. Underskrevet. 70x100 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 674