ARMÅDUR, Fleurier Ur Automatisk.

1209238. ARMÅDUR, Fleurier Ur Automatisk.

Diameter eksklusiv krone 34 mm. Proveniens gods efter samleren Sture Nyström, Rottne.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.821