AUGUST SIEGEN. (1890-1920), olie på lærred, sign.

120869. AUGUST SIEGEN. (1890-1920), olie på lærred, sign.

Bymotiv med bro og flod i forgrunden. Underskrevet aug. Siegen, 98x49 cm.

Mindre farvedråber og krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.354