TÆPPE, guld afghansk, 20. århundrede.

1208486. TÆPPE, guld afghansk, 20. århundrede.

overvejende gul 182 x 108 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

overvejende gul 182 x 108 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 262