BUTLERSTRAY, engelsk stil, 20. århundrede.

120715. BUTLERSTRAY, engelsk stil, 20. århundrede.

134, bredde 92, højde 50 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

134, bredde 92, højde 50 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.126