VÆGRELIEF, Gino Manca, bronzeret stenmasse.

1206979. VÆGRELIEF, Gino Manca, bronzeret stenmasse.

De tre nåder. Signeret og dateret 1967. 30x40 cm.

Mindre stødmærker er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 745