MEDALJER MED TILHØRENDE ETUIER, 2 stk, Polen.

120688. MEDALJER MED TILHØRENDE ETUIER, 2 stk, Polen.

PRL- Cross of Merit.
Polonia Restivta 1944.
Guldfarvede medaljer med emaljedekoration, vævede røde bånd. I den vedlagte sag.

Lettere slid som små ridser og nuanceforskelle. Etui med let brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

PRL- Cross of Merit.
Polonia Restivta 1944.

Antal besøg: 1.608