OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

1206582. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

Kystlandskab med sejlbåd. Signeret H. Johansen og dateret 1925, 65x88 cm.

Mindre kanvas huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre kanvas huller.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
06
Antal besøg: 249