MINIATURE MALERI I BENFRAME.

MINIATURE MALERI I BENFRAME.
1206511. MINIATURE MALERI I BENFRAME.

Emanuel Swedenborg. Usigneret. 5x4 cm. Rammemål 10x9 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 653