LOLA ANGLADA. Illustrationer.

LOLA ANGLADA. Illustrationer.
1206099. LOLA ANGLADA. Illustrationer.

To blæk- og akvareltegninger på papir Signeret 10x11 cm og 8x12,5 cm.

Foxing. Med træramme og måtte. De er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.336