PERE CREIXAMS. "piger".

PERE CREIXAMS. "piger".
1204926. PERE CREIXAMS. "piger".

Akvarel på papir Signeret.
På bagsiden giver to Dau al Set-gallerietiketter den titel; en af dem refererer til en udstilling "Kollektivtegninger" fra 1977. Herkomst: Dau al Set Gallery, Barcelona; bestemt samling.
26,5 x 21 cm.

Træramme. Er ikke undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir Signeret.
26,5 x 21 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 458