BARSKAB, barokstil, 20. århundrede.

1204584. BARSKAB, barokstil, 20. århundrede.

Med belysning, indvendig udsmykning af riddermotiver.
Længde 97, bredde 50, højde 166 cm.

Brugsslitage og plettet spejlglas i bunden.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.411