STOL, sk voyeus, Gustavian, Melchior Lundberg.

120433. STOL, sk voyeus, Gustavian, Melchior Lundberg.

Signeret MLB. Hvidmalet. Fast polstret ryg og sæde. Udskåret indretning.

Slitage og mindre skader, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.249