STOLE 4 stk, Windsor type. 20. århundrede.

1204037. STOLE 4 stk, Windsor type. 20. århundrede.

højde 94 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 94 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 385