FRANS LINDGREN, akvarel, tilskrevet, sign.

120354. FRANS LINDGREN, akvarel, tilskrevet, sign.

Motiv af kirke, 25x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af kirke, 25x36 cm.

Antal besøg: 1.162