ÅKE HOLMBERG. Bøger, 5 stk., Ture Sventon.

1203485. ÅKE HOLMBERG. Bøger, 5 stk., Ture Sventon.

Rabén & Sjögren.

Ture Sventon i London, Stockholm, ørkenen, Ture Sventon og Isabella og "Der var engang".

Proveniens gods efter samleren Sture Nyström, Rottne.

Brugsslitage, navngivet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rabén & Sjögren.

Brugsslitage, navngivet.

Antal besøg: 3.694