BORDLAMPE, messing, læder, model 5014, Einar Bäckström. Midten af det 20. århundrede.

1202682. BORDLAMPE, messing, læder, model 5014, Einar Bäckström. Midten af det 20. århundrede.

Fod beklædt med brunt læder. Messingskærm. Mærket EB 5014 Made in Sweden. Højde 44 cm.

Have på. Skærme og fødder med mærker, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.159