ANTONI APARICI SOLANICH. Blomster vase.

1201990. ANTONI APARICI SOLANICH. Blomster vase.

Olie på lærred Signeret og dateret 1880 Oprindelse: paladsagtigt hus i Baix Llobregat-regionen 49x33,5 cm.

Bryd i støtten. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.607