Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
VÆGRELIEF, glas, signeret, John Käll, Elme glasfabrik.
1201869. VÆGRELIEF, glas, signeret, John Käll, Elme glasfabrik.
35,5x13 cm.
Vis hele teksten
Mindre Overfladeslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
35,5x13 cm.
Vis hele teksten
Mindre Overfladeslitage.
Antal besøg:
267