INGVAR ADAMSSON. Tør nålegravering.

1201801. INGVAR ADAMSSON. Tør nålegravering.

Gårdtræet, signeret og nummereret 11/50, dateret 1980, 30x25 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 199