VINDUER, med jernramme, 18-1900 tallet.

120173. VINDUER, med jernramme, 18-1900 tallet.

Højde 52 bredde 48 cm.

Slitage, plettet, ramme mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 52 bredde 48 cm.

Antal besøg: 1.112