PAPIRKURV, lakeret dåse, Worcester ware, England.

1200963. PAPIRKURV, lakeret dåse, Worcester ware, England.

Højde 26 cm. 19x26 cm.

Slitage og overfladeridser samt en lille bule i overkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 26 cm. 19x26 cm.

Antal besøg: 580