RYGEBORD, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

120011. RYGEBORD, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

Fineret i poleret birk, elm og zebrano. Skær med intarsia. To skuffer, skab og hylde. Diameter 80, højde 58 cm.

Brugsslitage, skiven med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.555