119930. MADGRUPPE, 5 dele, gustaviansk stil, GR Møbler i Tibro, fjerde kvartal af det 20. århundrede.
Hvid lak. 4 stole. Rundt bord med ribbet kant og riflede ben. Diameter 105, højde 75 cm. To ekstra skiver medfølger, 2 x 33 cm.
Brugsslitage, en stol med mindre revner på bagpladen.