TIKKA. M65 kal. 30-06.

TIKKA. M65 kal. 30-06.
1198811. TIKKA. M65 kal. 30-06.

Fremstillingsnummer: 650-50347 Tudlængde: 56 cm Gevind 15x1. justerbar stempelknast fra "Kolvkam", gummibagkappe.

Brugsslitage, lejlighedsvis Kantstødt i stemplet, stedvis mindre rustangreb på cylinderens overflade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 6.382