GÖSTA WERNER. Akvarel.

GÖSTA WERNER. Akvarel.
1198013. GÖSTA WERNER. Akvarel.

"Sømandsgrav", signeret og dateret -69, 48x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besøg: 1.208