TILLÆGSSOFA, 1800-tallet.

TILLÆGSSOFA, 1800-tallet.
119775. TILLÆGSSOFA, 1800-tallet.

Fyrretræ. Krone med udskåret dekoration og knopper. Længde 178, bredde 66.

Aldersrelateret slitage, forstærket, senere sæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.493