STILBUREAU, træ/marquetry, 3-boks, gustaviansk stil, stenplade.

119740. STILBUREAU, træ/marquetry, 3-boks, gustaviansk stil, stenplade.

Forgyldte metalbeslag.
Længde 108, bredde 48, højde 78 cm.

God stand. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldte metalbeslag.

God stand. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.529