LOLA BECH. Stilleben.

LOLA BECH. Stilleben.
1197236. LOLA BECH. Stilleben.

Olie på lærred Signeret 50,5x61 cm.

Mindre fejl. Stel i malet træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.334