YDERFOER, 1 par, keramik, Mari Simmulson, Upsala Ekeby.

1197017. YDERFOER, 1 par, keramik, Mari Simmulson, Upsala Ekeby.

Højde 14 cm. Diameter 17 cm. Signeret og mærket 7030 M.

Mindre Overfladeslitage og 1 gryde med lille overkantsafslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.089