MODELBÅD, FLAD OG TALJE, 1900-tallet.

1195021. MODELBÅD, FLAD OG TALJE, 1900-tallet.

Modelbåd, længde ca 50 cm, højde ca 36 cm.
Fløjte, diameter ca 20 cm.
Talje, højde ca 17 cm.

Brugsslitage. Modelbåd med laktab og tørre revner og mangler nogle detaljer. Flyde med senere net.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fløjte, diameter ca 20 cm.
Talje, højde ca 17 cm.

Antal besøg: 624