SVEPASK, dateret 1794.

SVEPASK, dateret 1794.
119389. SVEPASK, dateret 1794.

Længde 52, bredde 32, højde 20.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 959