LÆNESTOLE et par, slutningen af det 20. århundrede.

119359. LÆNESTOLE et par, slutningen af det 20. århundrede.

Model Stockholm til IKEA. Mahogni farve / brunt læder. Højde 86 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.322