SPEGELBYRÅ begyndelsen af det 20. århundrede.

119090. SPEGELBYRÅ begyndelsen af det 20. århundrede.

4-boks valnød, med lysarme og facetteret spejl.Længde 108, bredde 52, højde 125 cm.

Pletter på skiven, ellers Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.218