OLIEMALING, 3 stk på lærred.

OLIEMALING, 3 stk på lærred.
119083. OLIEMALING, 3 stk på lærred.

Stilleben, signeret og dateret 1930, muligvis S.Mader 55 X 45 cm "Diana" jagtgudinde, signeret FH 65 X 48 cm Mandsportræt, ikke signeret 44 X 39 cm.

Mandsportræt med lejlighedsvis farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.700