HÅNDLEDSUR, Gruen guild præcision power-glide, mekanisk.

1190801. HÅNDLEDSUR, Gruen guild præcision power-glide, mekanisk.

Urskive, diameter 3 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urskive, diameter 3 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.488