BARDISK, bejdset træ, midten af det 20. århundrede.

1189505. BARDISK, bejdset træ, midten af det 20. århundrede.

Buet form. Længde 154 cm. Dybde ca 69 cm.

Slitage, pletter, finer med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.223