SEKRETÆR midt i det 20. århundrede.

118947. SEKRETÆR midt i det 20. århundrede.

Valnød med rulleklap. Længde 79, bredde 46, højde 99 cm.

Mindre overfladeskader. Der mangler et ringbeslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.221