1189406. SKÅL, fuld krystal, Gunnar Cyrén, Orrefors, "For Iver og Ærlighed i Rigets Tjeneste".
Højde 13,5 cm. Diameter 23,5 cm - Signeret. Trækasse 31x31 cm. Højde 21,5 cm.
Indgraveret "For Iver og Ærlighed i Rigets Tjeneste". Mindre Overfladeslitage.