1188642. JUKEBOX 60s, Seeburg Consolette Wallbox.
Seeburg Consolette Wallbox omkring 1960'erne, type sch3 25 ampere max, The Seeburg Coporation, Chicago Illinois 60622 USA, 24 Volt 60 Hertz, 16,5 x 38,5 x 38 cm.
Brugsslitage, ridser, der ydes ingen funktionsgaranti på ældre el.