JUKEBOX 60s, Seeburg Consolette Wallbox.

1188642. JUKEBOX 60s, Seeburg Consolette Wallbox.

Seeburg Consolette Wallbox omkring 1960'erne, type sch3 25 ampere max, The Seeburg Coporation, Chicago Illinois 60622 USA, 24 Volt 60 Hertz, 16,5 x 38,5 x 38 cm.

Brugsslitage, ridser, der ydes ingen funktionsgaranti på ældre el.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.200