BESTIK, sølv 800, 20. århundrede.

1188269. BESTIK, sølv 800, 20. århundrede.

længde 21 cm totalvægt ca 580 gram.

mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 388