Skål signeret Orrefors A 4359-141 "Solliden" ca 22 x 18,5 cm, 12 cm høj Skål Orrefors signeret ca ø 14,5 cm, 8 cm høj Skål Orrefors signeret ca ø 12 cm, 7,5 cm høj.
Brugsslitage, den lille skål har en lille Kantstødt i underkanten.