GLASSERVICE, 30 dele, Frankrig, 20. århundrede.

118721. GLASSERVICE, 30 dele, Frankrig, 20. århundrede.

9 ølglas, højde 17 cm.
9 vinglas, højde 13,5 cm.
12 hvidvinsglas, højde 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

9 ølglas, højde 17 cm.
9 vinglas, højde 13,5 cm.
12 hvidvinsglas, højde 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 967