LENNART JIRLOW. "Menu Sofiero Slottsrestaurang Helsingborg 2006". Farvelitografi. Signeret L Jirlow og nummereret 75/390.

118637. LENNART JIRLOW. "Menu Sofiero Slottsrestaurang Helsingborg 2006". Farvelitografi. Signeret L Jirlow og nummereret 75/390.

30x21 cm Uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lennart Jirlow (1936–2020)

Få foretaget en gratis vurdering!

30x21 cm Uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besøg: 1.766